بازیابی اطلاعات از هارد SSD M.2 در هارد ایران

هارد ایران در سه دهه اخیر بیش از نیم میلیون حافظه از مشتریانی که اطلاعات مهم خود را از دست داده بودند، ریکاوری اطلاعات نموده، و امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیتا ریکاوری و بروز نمودن تجهیزات بازیابی اطلاعات خود بیش از 95 درصد از موارد بازیابی اطلاعات انواع SSD M.2 را به صورت کامل و موفقیت آمیز به پایان رسانده و هزاران ترا بایت از اطلاعات از دست رفته مشتریان را به آنها بازگردانده است.

اطلاعات مهم و حیاتی خود را از دست داده اید؟

اگر SSD M.2 اطلاعات مهمی را ذخیره کرده و هم اکنون آن ها را به هر نحوی از دست داده اید،
به شما توصیه می شود که از دستکاری کردن SSD M.2 پرهیز و بازگرداندن اطلاعات خود را به مراکز ریکاوری SSD M.2 معتبر بسپارید.

تست و بررسی رایگان SSD M.2

 کارشناسان هارد ایران با استفاده از تجهیزات مخصوص تست SSD M.2 که در اختیار دارند، بدون وارد کردن کوچکترین فشاری به SSD M.2 و اطلاعات ، SSD M.2 شما را به صورت کاملا رایگان عیب یابی کرده و پس از آنالیز شرایط SSD M.2، گزارشی کامل از وضعیت قطعه و نحوه ریکاوری اطلاعات به شما ارائه خواهند داد. 

ریکاوری اطلاعات SSD M.2 تنها در 4 ساعت

در صورتی که SSD M.2 خود را دستکاری نکرده باشید، کارشناسان هارد ایران تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را باز خواهند گرداند.
برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد ایران تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.

هارد SSD M.2 یکی از انواع درایوهای حالت جامد (SSD) است که در کارت‌های توسعه حافظه داخلی نصب شده استفاده می‌شوند. این درایوها به دلیل سرعت و عملکرد بالا، در دستگاه‌های نازک و با محدودیت انرژی، مانند لپ‌تاپ‌های اولترابوک و یا تبلت ها، محبوبیت زیادی دارند.
با این حال، هارد SSD M.2 نیز مانند سایر دستگاه‌های ذخیره‌سازی ممکن است دچار آسیب‌دیدگی شود و اطلاعات آن از بین برود. در این صورت، بازیابی اطلاعات از هارد SSD M.2 یک فرآیند پیچیده و تخصصی است که باید توسط کارشناسان مجرب انجام شود.

هارد ایران یکی از مراکز پیشرو در زمینه بازیابی اطلاعات از هارد SSD M.2 در ایران است. این مرکز با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و دانش و تجربه کارشناسان خود، درصد بالایی از موفقیت در بازیابی اطلاعات را تضمین می‌کند.

بازیابی اطلاعات از هاردهای ssd m.2

بازیابی اطلاعات از هاردهای ssd m.2 که دچار آسیب دیدگی شده اند، معمولاً یک فرآیند پیچیده و تخصصی است. این کار معمولاً توسط شرکت های متخصص در زمینه بازیابی اطلاعات انجام می شود.
شرکت های متخصص در زمینه بازیابی اطلاعات از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته ای برای بازیابی اطلاعات استفاده می کنند. این تجهیزات به کارشناسان این شرکت ها اجازه می دهد تا حتی در صورت آسیب دیدگی شدید هارد، اطلاعات را بازیابی کنند.

مراحل بازیابی اطلاعات از هارد SSD M.2

بازیابی اطلاعات از هارد SSD M.2 یک فرآیند چند مرحله‌ای است که توسط کارشناسان مجرب انجام می‌شود. مراحل بازیابی اطلاعات از هارد SSD M.2 عبارتند از:

 1. ارزیابی اولیه:
  در این مرحله، کارشناسان هارد ایران هارد SSD M.2 را بررسی می‌کنند تا علت آسیب‌دیدگی آن را تشخیص دهند.
 2. جداسازی هارد SSD M.2:
  در این مرحله، هارد SSD M.2 از دستگاه جدا می‌شود تا بتوان به اجزای داخلی آن دسترسی پیدا کرد.
 3. تشخیص و تعمیر مشکلات سخت‌افزاری:
  در این مرحله، کارشناسان هارد ایران مشکلات سخت‌افزاری هارد SSD M.2 را شناسایی و تعمیر می‌کنند.
 4. بازیابی اطلاعات:
  در این مرحله، کارشناسان هارد ایران اطلاعات از دست رفته را از هارد SSD M.2 بازیابی می‌کنند.

انواع آسیب دیدگی هاردهای ssd m.2

هاردهای ssd m.2 به دلایل مختلفی ممکن است دچار آسیب دیدگی شوند. برخی از رایج ترین دلایل آسیب دیدگی این هاردها عبارتند از:

 • ضربه یا شوک
 • آبخوردگی
 • گرمای بیش از حد
 • خرابی نرم افزاری
 • نوسانات برقی

ضربه یا شوک

یکی از رایج ترین دلایل آسیب دیدگی  ssd m.2، ضربه یا شوک است. این هاردها به دلیل ساختار فلزی خود، در برابر ضربه مقاوم هستند. با این حال، ضربه یا شوک شدید می تواند باعث آسیب به قطعات داخلی هارد شود.

آبخوردگی

آبخوردگی یکی از دلایل شایع آسیب دیدگی هاردهای ssd m.2 است. آب و رطوبت می توانند باعث خوردگی و ایجاد نوسانات برقی و ایجاد صدمات جدی به قطعات داخلی هارد و از بین رفتن اطلاعات شوند.

خرابی نرم افزاری

خرابی نرم افزاری نیز می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات از هاردهای ssd m.2 شود. این نوع آسیب دیدگی معمولاً به دلیل نصب نرم افزارهای مخرب یا بروزرسانی نادرست سیستم عامل ایجاد می شود.

نوسانات برقی

مشکلات الکتریکی و نوسانات برقی نیز می تواند باعث آسیب دیدگی هاردهای ssd m.2 شود. به هم ریختگی جریانات الکتریکی می تواند باعث سوختن قطعات داخلی هارد و از بین رفتن اطلاعات شود.

گرمای بیش از حد

گرمای بیش از حد نیز می تواند باعث آسیب دیدگی ssd m.2 شود. هاردهای ssd m.2 برای کارکرد صحیح به دمای پایین نیاز دارند. اگر هارد بیش از حد داغ شود، می تواند باعث خرابی قطعات داخلی و از بین رفتن اطلاعات شود.

در نظر داشته باشید آسیب دیدگی هایی که در بالا به آن ها اشاره شده، مهم ترین عوامل از بین رفتن اطلاعات می باشد، اما موارد بسیار دیگری نیز می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شما شده باشد.
نکته قابل توجه این است که برای کارشناسان هارد ایران نوع آسیب دیدگی SSD m.2 شما در پروسه بازیابی اطلاعات هیچ تاثیری نداشته و این مجموعه قادر است اطلاعات شما را با هر نوعی از آسیب دیدگی به شما بازگرداند.

نکاتی برای افزایش شانس موفقیت در بازیابی اطلاعات M.2

اگر هارد ssd m.2 شما دچار آسیب دیدگی شده است، برای افزایش شانس موفقیت در بازیابی اطلاعات، نکات زیر را رعایت کنید:

با رعایت این نکات می توانید شانس موفقیت در بازیابی اطلاعات از هاردهای ssd m.2 را افزایش دهید.

توصیه‌های هارد ایران برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی هارد SSD M.2

برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی هارد SSD M.2، توصیه‌های زیر را در نظر داشته باشید:

در صورت آسیب‌دیدگی هارد SSD M.2، بلافاصله آن را از دستگاه جدا کنید و برای بازیابی اطلاعات به هارد ایران مراجعه کنید.

انواع هارد SSD M.2

هارد SSD M.2 یکی از انواع درایوهای حالت جامد (SSD) است که در کارت‌های توسعه حافظه داخلی نصب شده استفاده می‌شوند. این درایوها به دلیل سرعت و عملکرد بالا، در دستگاه‌های نازک و با محدودیت انرژی، مانند لپ‌تاپ‌های اولترابوک و یا تبلت ها، محبوبیت زیادی دارند.

هارد SSD M.2 از نظر نوع رابط به دو دسته SATA و PCIe تقسیم می‌شوند. هارد SSD M.2 SATA از رابط SATA استفاده می‌کند که یک استاندارد قدیمی‌تر است. هارد SSD M.2 PCIe از رابط PCIe استفاده می‌کند که یک استاندارد جدیدتر و سریع‌تر است.

 

انواع هارد SSD M.2 بر اساس شکل ظاهری

هارد SSD M.2 از نظر شکل ظاهری به سه دسته 2230، 2242، و 2280 تقسیم می‌شوند. این اعداد به طول و عرض هارد SSD M.2 اشاره دارند.

 هارد SSD M.2 2230:

طول این نوع هارد SSD M.2 30 میلی‌متر و عرض آن 22 میلی‌متر است. این نوع هارد SSD M.2 معمولاً در دستگاه‌های کوچک مانند گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها استفاده می‌شود.

 هارد SSD M.2 2242:

طول این نوع هارد SSD M.2 42 میلی‌متر و عرض آن 22 میلی‌متر است. این نوع هارد SSD M.2 معمولاً در دستگاه‌های کوچک مانند لپ‌تاپ‌های اولترابوک استفاده می‌شود.

هارد SSD M.2 2280:

طول این نوع هارد SSD M.2 80 میلی‌متر و عرض آن 22 میلی‌متر است. این نوع هارد SSD M.2 معمولاً در دستگاه‌های بزرگتر مانند لپ‌تاپ‌های معمولی استفاده می‌شود.

هارد SSD M.2 SATA

هارد SSD M.2 SATA از رابط SATA استفاده می‌کند که یک استاندارد قدیمی‌تر است. این رابط از سرعت انتقال داده‌های حداکثر 6 گیگابایت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند.

هارد SSD M.2 SATA معمولاً ارزان‌تر از هارد SSD M.2 PCIe است. با این حال، سرعت انتقال داده‌های آن کمتر از هارد SSD M.2 PCIe است.

هارد SSD M.2 PCIe

هارد SSD M.2 PCIe از رابط PCIe استفاده می‌کند که یک استاندارد جدیدتر و سریع‌تر است. این رابط از سرعت انتقال داده‌های حداکثر 32 گیگابایت بر ثانیه پشتیبانی می‌کند.

هارد SSD M.2 PCIe معمولاً گران‌تر از هارد SSD M.2 SATA است. با این حال، سرعت انتقال داده‌های آن بیشتر از هارد SSD M.2 SATA است.

هزینه ریکاوری هارد SSD M.2

هزینه بازیابی اطلاعات از هارد SSD M.2 به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • نوع و شدت آسیب‌دیدگی هارد SSD M.2
 • میزان اطلاعات از دست رفته
 • مدت زمان مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات

خانه هارد ایران هزینه بازیابی اطلاعات از هارد SSD M.2 را بر اساس نرخ‌نامه مصوب اعلام می‌کند.

مدت زمان مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات هارد SSD M.2

مدت زمان مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات هارد SSD M.2 نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. در برخی موارد، ممکن است بازیابی اطلاعات در چند ساعت انجام شود. اما در موارد پیچیده‌تر، ممکن است بازیابی اطلاعات چند روز یا حتی چند هفته طول بکشد.

تماس با هارد ایران

صرف نظر از نوع و برند رم و تنها در صورت عدم دستکاری، کارشناسان هارد ایران تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را به شما باز خواهند گرداند.

برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد ایران تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.