معتبرترین مرکز بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال در کشور

بهره‌گیری از تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا،توسط مجرب ترین تکنسین های ریکاوری هارد اکسترنال سبب شده تا ما بتوانیم اطلاعات از دست رفته مشتریان را بصورت تضمینی و در کوتاهترین زمان ممکن به آن ها بازگردانیم.
کسب رضایت ۹۵ درصدی مشتریان، در دو دهه اخیر میتواند کیفیت خدمات ما را ثابت کند.

خدمات ریکاوری هارد اکسترنال بصورت تضمینی

هارد ایران، خدمات بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال خود را  با ضمانت‌ کامل ارائه می دهد. به نحوی که در صورت عدم بازگردانی اطلاعات مورد نیاز شما کلیه خدمات این مجموعه رایگان بوده و هیچ هزینه ای را برای مشتریان در بر نخواهد داشت. این ضمانت‌ خدمات شامل بازیابی اطلاعات از انواع هارد اکسترنال، با هر نوعی از آسیب دیدگی، می‌باشد.

تست و بررسی رایگان هارد

تست و بررسی هارد و مشکل و آسیب دیدگی بوجود آمده ، ارائه گزارش فنی از وضعیت قطعه و همچنین دریافت مشاوره تخصصی از کارشناسان مجرب بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال در جهت حفظ اطلاعات مهم و حیاتی شما در هارد ایران بصورت کاملا رایگان انجام می پذیرد.

ریکاوری هارد اورژانسی ۴ ساعته

هارد ایران، با ارائه خدمات بازیابی اطلاعات اورژانسی، امکان بازیابی اطلاعات از هارد اکسترنال را در ۴ تا ۷۲ ساعت فراهم می‌کند. این خدمات ویژه، برای افرادی که به اطلاعات خود در سریع‌ترین زمان ممکن نیاز دارند، طراحی شده است. تا بدون فوت وقت مجددا به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنند.

بروزترین تجهیزات دیتا ریکاوری

هارد ایران، در جهت ارتقا کیفیت خدمات خود، سالیانه ابزار و تجهیزات خود را بروز کرده از بهترین تجهیزات بازیابی اطلاعات در جهان استفاده می‌کند. این تجهیزات شامل دستگاه‌های پیشرفته ریکاوری مانند PC3000 و … میباشد. همچنین حضور کارشناسان مجرب در هارد ایران کیفیت خدمات ما را تا حد زیادی بهبود بخشیده است.

بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال را میتوان به سه بخش تقسیم کرد:

عوامل متعددی می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شما شده باشد که ما در ادامه مقاله به شرح شرایط مختلفی که می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات مهم شما شده می پردازیم.
سپس نحوه بازیابی و ریکاوری اطلاعات شما را بر اساس برند و مدل هارد بررسی خواهیم کرد.

خدمات بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال

هارد ایران، قادر به بازیابی اطلاعات از انواع هارد اکسترنال با انواع آسیب دیدگی می‌باشد. 

این آسیب دیدگی‌ها عبارتند از:

  • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال ضربه خورده
  • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال فرمت شده
  • بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ویروسی
  • ریکاوری هارد اکسترنال با مشکل عدم شناسایی
  • بازیابی اطلاعات پاک شده هارد اکسترنال

بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال ضربه خورده

هارد ها نسبت به فشار و ضربه و یا سقوط از ارتفاع بشدت آسیب پذیرند و در صورت ضربه خوردن هارد اکسترنال، ممکن است هد ، پلاتر و  یا برد هارد آسیب ببیند.  این آسیب دیدگی‌ها می‌تواند منجر به از دست رفتن اطلاعات شود.
برای بازیابی اطلاعات از هارد ضربه خورده در اکثر موارد نیاز است تا هد معیوب هارد با یک هد معادل سالم تعویض شود. به تعویض هد هارد، اصطلاحا جراحی هارد نیز می گویند. این عملیات تعویضی بسیار حساس بوده و  شرایط و تجهیزات خاصی را نیاز دارد و در صورت مرتکب شدن کوچکترین اشتباه و یا سهل انگاری در این پروسه، اطلاعات شما برای همیشه از بین میرود.

این تجهیزات پیشرفته شامل اتاق مخصوصی است که به آن کلین روم گفته می شود.
فضای کلین روم، محیطی عاری از هرگونه آلودگی و گرد و غبار بوده و باز کردن درب هارد  تنها در این محیط مجاز می باشد.
روزانه موارد زیادی به هارد ایران مراجعه میکنند که جراحی هارد خود را به مراکز نامعتبر سپرده و اطلاعاتشان برای همیشه نابود شده است.
هارد ایران در صورت عدم دستکاری هارد توسط افرادی که تخصص کافی ندارند، پروسه جراحی هارد شما را بصورت تضمینی انجام می‌دهد.

بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اکسترنال فرمت شده

آیا هارد اکسترنال خود را فرمت کرده اید، و در حال حاضر به اطلاعات فرمت شده ی خود نیاز دارید؟
این مورد از رایج ترین مواردی است که افراد به صورت عمدی و یا سهوی اطلاعات خود را فرمت کرده و برای بازیابی اطلاعات به هارد ایران مراجعه می نمایند.
در سالیان گذشته، هارد ایران با در اختیار داشتن پیشرفته ترین نرم افزارهای ریکاوری هارد اکسترنال حال حاضر دنیا، در 98 درصد در ریکاوری اطلاعات فرمت شده موفق عمل کرده است. 
ریکاوری هارد فرمت شده از دیگر خدمات خانه هارد می باشد.
در شرایطی که کاربر یا افراد غیر متخصص هارد اکسترنال را دستکاری نکرده باشند، مجموعه ما بازگردانی این اطلاعات را به صورت صد درصدی ضمانت می کند.
در حالی که  در صورت دستکاری هارد و اطلاعات و تلاش های ناکارآمد افراد غیر متخصص شانس بازیابی اطلاعات را تا میزان چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.

متوسط زمان مورد نیاز برای ریکاوری هارد اکسترنال فرمت شده (در صورت عدم دستکاری) کمتر از 6 ساعت می باشد.

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ویروسی

 ویروس‌ها می‌توانند منجر به از دست رفتن اطلاعات از هارد اکسترنال شوند.در مواردی فایل های شما قابلیت اجرایی خود را از دست می دهند. در مواردی دیگر حجم اطلاعات شما کاهش پیدا می کند و حتی در برخی موارد فرمت فایل های شما به فرمت های ناشناخته ای تغییر می کنند. در این صورت و مشاهده هر یک از این نشانه ها، می توان مطمئن بود که اطلاعات شما ویروسی شده است.

باید توجه داشته باشید، استفاده از نرم افزار های آنتی ویروس پس از ویروسی شدن اطلاعات، کمکی به بازیابی اطلاعات شما نخواهد کرد. چرا که این نرم افزارهای آنتی ویروس از اقدامات پیشگیرانه محسوب شده و پس از ویروسی شدن اطلاعات عملا بلا استفاده هستند.

 برای بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال ویروسی در ابتدای امر، می بایست هارد اکسترنال را از ویروس پاک و سکتور های اطلاعاتی شما را ترمیم کرد و سپس اقدام به بازیابی اطلاعات از دست رفته نمود. کارشناسان هارد ایران، با تجهیزات بروز خود قادر به بازیابی اطلاعات ویروسی در کوتاهترین زمان ممکن می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

ریکاوری هارد اکسترنال با مشکل عدم شناسایی

عدم شناسایی هارد اکسترنال، می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. عوامل نرم افزاری و سخت افزاری بسیاری وجود دارد که میتواند مانع از شناسایی هارد اکسترنال در سیستم شود.

اگر هارد اکسترنال پس از اتصال به سیستم، دیتکت نمی شود، در ابتدا کابل کانکتور خود را چک کنید و در صورت تداوم وجود مشکل هارد اکسترنال خود را با سیستم های دیگر تست کنید.

 در صورتی که مشکل شما همچنان پابرجا بود، از دستکاری بیشتر خودداری نموده و هارد را از سیستم جدا کنید. چرا که هرگونه دستکاری بیشتر میتواند باعث فشار آمدن به هارد شده و روند بازیابی اطلاعات شما را پیچیده کند.

در این شرایط باید هارد اکسترنال توسط کارشناسان بازیابی اطلاعات بررسی و علت عدم شناسایی را تشخیص دهند. پس از تشخیص علت عدم شناسایی، و رفع مشکل به وجود آمده، می‌توان اقدام به بازیابی اطلاعات نمود. کارشناسان هارد ایران، قادر به بررسی و تعمیر هارد اکسترنال با مشکل عدم شناسایی و بازیابی اطلاعات مورد نیاز شما می‌باشند.

بازیابی اطلاعات پاک شده هارد اکسترنال

پاک کردن اطلاعات از هارد اکسترنال، مشابه فرمت کردن هارد است. با این حال، در این روش، اطلاعات حذف شده به صورت غیرقابل بازگشت حذف می‌شوند. در این صورت، بازیابی اطلاعات از هارد اکسترنال دشوارتر است، اما در صورت عدم دستکاری، کارشناسان هارد ایران، با استفاده از تجهیزات پیشرفته، قادر به بازیابی اطلاعات از هارد اکسترنال با اطلاعات پاک شده به طور کامل می‌باشند.

آسیب دیدگی هایی که در بالا به آن ها اشاره شده، مهم ترین عوامل از بین رفتن اطلاعات می باشد، اما موارد بسیار دیگری نیز می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شما شده باشد.
نکته قابل توجه این است که:
برای کارشناسان هارد ایران نوع آسیب دیدگی هارد شما در پروسه بازیابی اطلاعات هیچ تاثیری نداشته و این مجموعه قادر است اطلاعات شما را با هر نوعی از آسیب دیدگی به شما بازگرداند.

تماس با هارد ایران

صرف نظر از نوع و برند هارد و تنها در صورت عدم دستکاری، کارشناسان هارد ایران تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را به شما باز خواهند گرداند.

برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد ایران تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.