ریکاوری DVR در هارد ایران

هارد ایران در سه دهه اخیر بیش از نیم میلیون حافظه از مشتریانی که اطلاعات مهم خود را از دست داده بودند، ریکاوری اطلاعات نموده، و امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیتا ریکاوری و بروز نمودن تجهیزات بازیابی اطلاعات خود بیش از 95 درصد از موارد بازیابی اطلاعات انواع DVR و دوربین مداربسته را به صورت کامل و موفقیت آمیز به پایان رسانده و هزاران ترا بایت از اطلاعات و فیلم های از دست رفته مشتریان را به آنها بازگردانده است.

فیلم های مهم و حیاتی دوربین مداربسته خود را از دست داده اید؟

در صورتی که فیلم های مهمی توسط دستگاه DVR شما ضبط شده و در حال حاضر به آن ها دسترسی ندارید، رعایت کردن یک موضوع می تواند در بازیابی آن اطلاعات تاثیر بسزایی داشته باشد. 
از دستکاری دستگاه DVR و یا هارد درون دستگاه جدا خودداری کنید و ریکاوری فیلم های دوربین خود را به یک مرکز معتبر بازیابی اطلاعات بسپارید. استفاده از نرم افزارهای رایگان تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد نه تنها کمکی به شما نمی کند بلکه باعث وارد شدن فشار به هارد شده و در بسیاری از موارد اطلاعات شما را برای همیشه از بین میبرد.

تست و بررسی رایگان دوربین مداربسته

 کارشناسان هارد ایران با استفاده از تجهیزات مخصوص تست دوربین مداربسته که در اختیار دارند، بدون وارد کردن کوچکترین فشاری به هارد DVR و اطلاعات ، قطعه شما را به صورت کاملا رایگان عیب یابی کرده و پس از آنالیز شرایط، گزارشی کامل از وضعیت قطعه و نحوه ریکاوری اطلاعات به شما ارائه خواهند داد. 

ریکاوری فیلم DVR تنها در 4 ساعت

در صورتی که هارد DVR خود را دستکاری نکرده باشید، کارشناسان  هارد تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را باز خواهند گرداند.
برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد ایران تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.

بازیابی فیلم DVR دوربین مداربسته

برای بسیاری از ما پیش آمده است که پس از رخ دادن حادثه و یا در مواقع خاص به فیلم های دوربین مداربسته خود نیاز داشتیم. اما پس از بررسی DVR متوجه شدیم که فیلم های ذخیره شده بر روی هارد دستگاه DVR تصاویر مد نظر ما را ضبط نکرده است. در برخی موارد هارد توسط دستگاه DVR شناسایی نمی شود و یا هارد پس از روشن کردن دستگاه DVR روشن نمی شود. یا در برخی موارد فردی به صورت تعمدی اقدام به تخریب دستگاه نموده و به هارد و دستگاه DVR ضربه های سنگینی وارد کرده است.  و یا فیلم های مورد نیاز ما از بازه زمانی مشخص شده برای دستگاه DVR قدیمی تر بوده و در حال حاضر به آن تصاویر قدیمی نیاز داریم.

نگران نباشید!

هارد ایران در سالیان گذشته بیش از 95% هاردها با آسیب دیدگی هایی که بالا به آن اشاره شد را به صورت کامل بازیابی اطلاعات نموده است. کارشناسان خانه هارد با استفاده از تجهیزات مخصوص ریکاوری هارد DVR در برابر این نوع از آسیب دیدگی ها معجزه می کنند. اما یک موضوع مهم را باید در نظر داشت.

پشتیبانی از همه مدل‌های دوربین‌های مداربسته:

ما توانایی پشتیبانی از تمام مدل‌های دوربین‌های مداربسته موجود در بازار را داریم. بدون توجه به مارک یا مدل دوربین شما، ما قادر به بازیابی اطلاعات و ارائه خدمات بازیابی حرفه‌ای هستیم.

باید ها و نباید ها در ریکاوری هارد DVR  

رعایت کردن نکات زیر میتواند کمک شایانی به حفظ اطلاعات حیاتی شما کند:

  • هارد DVR را به سیستم کامپیوتر وصل نکنید:سیستم عامل کامپیوتر شما (ویندوز) با فرمت بندی هارد DVR تفاوت دارد. اتصال هارد و سیستم عامل با دو فرمت متفاوت می تواند باعث به ریختگی اطلاعات شده و روند ریکاوری اطلاعات شما را پیچیده کند.
  • به هارد یا دستگاه DVR فشار نیاورید:در اکثر موارد به دلیل وجود سیستم امنیتی در دستگاه DVR، اطلاعات در وهله اول غیر قابل ریکاوری می باشد. برای ریکاوری این مدل از دستگاه های DVR تجهیزاتی نیاز است تا این سیستم امنیتی را غیر فعال کنید.
  • استفاده از نرم افزارهای ریکاوری رایگان:نرم افزار های رایگان بازیابی اطلاعات عملکرد محدودی دارند. در برخی موارد این نرم افزارها با نسخه رایگان تنها دموی نرم افزار اصلی است که در بهترین شرایط تنها لیست اطلاعات شما را (بدون قدرت اجرا و نمایش اطلاعات) در اختیار شما قرار میدهند.
  • از مراکز معتبر برای بازیابی اطلاعات دوربین مدار بسته استفاده کنید:تجربه به ما نشان داده است اطلاعات مهم و حیاتی زیادی توسط افراد نابلد ، خدمات کامپیوتری ها و یا شرکت های نامعتبر بازیابی اطلاعات نابود شده است. عدم تسلط به آسیب دیدگی به وجود آمده و نداشتن تجهیزات مناسب برای تعمیر آن آسیب دیدگی میتواند اطلاعات شما را برای همیشه از بین ببرد.

روند ریکاوری DVR (دوربین مدار بسته) در هارد ایران

خدمات استاندارد بازیابی اطلاعات فیلم DVR از خانه هارد ایران بخواهید:

دریافت گزارش از مشتری:

از مهم ترین بخش های تاثیر گذار در روند بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد DVR ، دریافت گزارش از نوع آسیب دیدگی و اقداماتی است که شما مشتریان عزیز پس از بوجود آمدن آسیب دیدگی انجام داده اید. چرا که نوع آسیب دیدگی و اقدامات شما متد ریکاوری را برای ما تعیین خواهد کرد.

تست و بررسی رایگان هارد DVR:

پس از دریافت گزارش مشتری، هارد DVR به بخش فنی ارجاع شده تا با استفاده از تجهیزات مخصوص بررسی وضعیت قطعه (بدون وارد کردن فشار به هارد) دستگاه DVR شما بصورت کامل آنالیز و وضعیت فعلی قطعه و اطلاعات مشخص شود.

برآورد هزینه و زمان بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته:

کارشناسان ما همواره در تلاش اند تا تمام جوانب کار را برای مشتریان مشخص کنند. به همین دلیل قبل از شروع پروسه بازیابی اطلاعات، هزینه خدمات و زمان مورد نیاز را به مشتریان گزارش کرده و پس از اعلام رضایت مشتری از نحوه انجام کار، بازیابی اطلاعات مورد نیاز آغاز خواهد شد.

تحویل اطلاعات قبل از پرداخت هزینه خدمات :

پس از تکمیل روند بازیابی اطلاعات، مشتریان عزیز میتوانند قبل از پرداخت هزینه، اطلاعات خود را بررسی کرده و پس از اعلام رضایت از خدمات، هزینه بازیابی اطلاعات را پرداخت کنند.

بازیابی فیلم در روز و ساعت خاص:

اگر شما نیاز دارید تا فیلمی را از دوربین مداربسته در روز و ساعت خاصی بازیابی کنید، ما با دسترسی به ابزارهای مناسب و دانش متخصصان خود، قادر به بازیابی فیلم مورد نظر شما هستیم. ما به دقت و سرعت بالا بازیابی فیلم‌های مورد نیاز شما را انجام خواهیم داد.

تبدیل فیلم‌های DVR:

ما توانایی تبدیل فیلم‌های DVR را به فرمت‌های مختلفی از جمله MP4، MOV، AVI و غیره داریم. این امکان به شما کمک می‌کند تا فیلم‌های DVR خود را بر روی دستگاه‌های مختلف و در نرم‌افزارهای متنوع پخش کنید.

هزینه ریکاوری فیلم DVR

هزینه ریکاوری دوربین مداربسته به عوامل مختلفی مانند نوع DVR، میزان آسیب‌دیدگی، حجم اطلاعات و... بستگی دارد. در خانه هارد ایران، هزینه ریکاوری اطلاعات به صورت شفاف و مشخص به مشتریان اعلام می‌شود.

مدت زمان مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته

مدت زمان مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات دوربین مداربسته نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. در برخی موارد، ممکن است بازیابی اطلاعات در چند ساعت انجام شود. اما در موارد پیچیده‌تر، ممکن است بازیابی اطلاعات چند روز یا حتی چند هفته طول بکشد.

تماس با هارد ایران

صرف نظر از نوع و برند رم و تنها در صورت عدم دستکاری، کارشناسان  هارد ایران تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را به شما باز خواهند گرداند.

برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.