ریکاوری اطلاعات رم در هارد ایران

هارد ایران در سه دهه اخیر بیش از نیم میلیون حافظه از مشتریانی که اطلاعات مهم خود را از دست داده بودند، ریکاوری اطلاعات نموده، و امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیتا ریکاوری و بروز نمودن تجهیزات بازیابی اطلاعات خود بیش از 95 درصد از موارد بازیابی اطلاعات انواع رم را به صورت کامل و موفقیت آمیز به پایان رسانده و هزاران ترا بایت از اطلاعات و فیلم و عکس های از دست رفته مشتریان را به آنها بازگردانده است.

اطلاعات مهم و حیاتی خود را از دست داده اید؟

اگر در رم گوشی یا دوربین خود اطلاعات مهمی را ذخیره کرده و هم اکنون آن ها را به هر نحوی از دست داده اید،
به شما توصیه می شود که از دستکاری کردن رم پرهیز و بازگرداندن اطلاعات خود را به مراکز ریکاوری رم معتبر بسپارید.

تست و بررسی رایگان رم

 کارشناسان هارد ایران با استفاده از تجهیزات مخصوص تست رم که در اختیار دارند، بدون وارد کردن کوچکترین فشاری به رم و اطلاعات ، رم شما را به صورت کاملا رایگان عیب یابی کرده و پس از آنالیز شرایط رم، گزارشی کامل از وضعیت قطعه و نحوه ریکاوری اطلاعات به شما ارائه خواهند داد. 

ریکاوری اطلاعات رم تنها در 4 ساعت

در صورتی که رم خود را دستکاری نکرده باشید، کارشناسان هارد ایران تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را باز خواهند گرداند.
برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد ایران تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.

رم و مموری کارت از جمله پرکاربردترین ابزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات در دنیای امروز هستند. این ابزارها در انواع مختلفی مانند SD، Micro SD، CF و… تولید می‌شوند و در دوربین‌های دیجیتال، گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها، دوربین‌های مداربسته و سایر دستگاه‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به اهمیت اطلاعات ذخیره‌شده در رم و مموری کارت، از دست دادن این اطلاعات می‌تواند بسیار ناخوشایند باشد. دلایل مختلفی مانند فرمت شدن، حذف اشتباه، خرابی فیزیکی و… می‌توانند باعث از دست رفتن اطلاعات در رم و مموری کارت شوند.

در این مقاله، به بررسی خدمات بازیابی اطلاعات رم و مموری کارت در هارد ایران خواهیم پرداخت. خانه هارد ایران یکی از معتبرترین مراکز بازیابی اطلاعات در ایران است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و کارشناسان مجرب، قادر به بازیابی اطلاعات از انواع رم و مموری کارت است.

نحوه ریکاوری اطلاعات رم در هارد ایران

رم و مموری کارت از جمله ابزارهای ذخیره‌سازی اطلاعات هستند که امروزه به طور گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ابزارها در انواع مختلفی مانند SD، Micro SD، CF و… تولید می‌شوند و در دوربین‌های دیجیتال، گوشی‌های موبایل، تبلت‌ها، دوربین‌های مداربسته و سایر دستگاه‌های الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
با توجه به اهمیت اطلاعات ذخیره‌شده در رم و مموری کارت، از دست رفتن این اطلاعات می‌تواند بسیار ناخوشایند و حتی ضرربار باشد. دلایل مختلفی می‌تواند باعث از بین رفتن اطلاعات در رم و مموری کارت شود. در این مقاله، به بررسی شایع‌ترین دلایل از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت خواهیم پرداخت.

شایع ترین دلایل از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت

برخی از شایع‌ترین دلایل از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت عبارتند از:

  • فرمت شدن رمیکی از شایع‌ترین دلایل از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت، فرمت شدن است. فرمت کردن رم یا مموری کارت، باعث حذف تمام اطلاعات ذخیره‌شده در آن می‌شود. بنابراین، باید از فرمت کردن رم یا مموری کارت به صورت تصادفی یا غیرعمدی خودداری کرد.
  • حذف اشتباه اطلاعات رمحذف اشتباه نیز یکی دیگر از دلایل شایع از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت است. با حذف اشتباه، اطلاعات از رم یا مموری کارت حذف می‌شوند و به طور معمول، قابل بازیابی نیستند. بنابراین، باید از حذف اشتباه اطلاعات از رم یا مموری کارت خودداری کرد.
  • خرابی فیزیکی(شکستگی و یا سوختن رم)خرابی فیزیکی نیز می‌تواند باعث از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت شود. خرابی فیزیکی می‌تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند ضربه، آب‌خوردگی، افتادن و... باشد. در این موارد، ممکن است رم یا مموری کارت به طور کامل از کار بیفتد و اطلاعات ذخیره‌شده در آن نیز از بین بروند.
  • ویروس‌ها و بد افزارهاویروس‌ها و بد افزارها نیز می‌توانند باعث از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت شوند. ویروس‌ها و بد افزارها می‌توانند به اطلاعات ذخیره‌شده در رم یا مموری کارت آسیب برسانند و حتی آن‌ها را به طور کامل پاک کنند.

در نظر داشته باشید آسیب دیدگی هایی که در بالا به آن ها اشاره شده، مهم ترین عوامل از بین رفتن اطلاعات می باشد، اما موارد بسیار دیگری نیز می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شما شده باشد.
نکته قابل توجه این است که برای کارشناسان خانه هارد ایران نوع آسیب دیدگی رم شما در پروسه بازیابی اطلاعات هیچ تاثیری نداشته و این مجموعه قادر است اطلاعات شما را با هر نوعی از آسیب دیدگی به شما بازگرداند.

راه‌های جلوگیری از از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت

برای جلوگیری از از بین رفتن اطلاعات رم و مموری کارت، می‌توان اقدامات زیر را انجام داد:

بازیابی اطلاعات رم SD

رم SD یکی از رایج‌ترین انواع رم است که در دوربین‌های دیجیتال، گوشی‌های موبایل و سایر دستگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. رم SD معمولاً ظرفیت‌های بالایی دارند و می‌توانند حجم زیادی از اطلاعات را ذخیره کنند.

بازیابی اطلاعات رم SD در هارد ایران با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نرم‌افزارهای تخصصی انجام می‌شود. کارشناسان خانه هارد ایران ابتدا رم SD را به دقت بررسی می‌کنند تا علت خرابی آن را شناسایی کنند. سپس، با استفاده از روش‌های مناسب، اقدام به بازیابی اطلاعات می‌کنند.

ریکاوری رم micro SD

رم micro SD نوع کوچک‌تری از رم SD است که در گوشی‌های موبایل و سایر دستگاه‌های کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرد. رم micro SD معمولاً ظرفیت‌های پایین‌تری نسبت به رم SD دارند، اما به دلیل اندازه کوچک‌تر، محبوبیت زیادی دارند.

بازیابی اطلاعات رم micro SD در هارد ایران به روش‌های مشابه رم SD انجام می‌شود. کارشناسان هارد ایران با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نرم‌افزارهای تخصصی، اقدام به بازیابی اطلاعات می‌کنند.

ریکاوری اطلاعات رم CF

رم CF نوع دیگری از رم است که در دوربین‌های دیجیتال پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرد. رم CF معمولاً ظرفیت‌های بالایی دارند و می‌توانند حجم زیادی از اطلاعات را ذخیره کنند.

بازیابی اطلاعات رم CF در هارد ایران با استفاده از تجهیزات پیشرفته و نرم‌افزارهای تخصصی انجام می‌شود. کارشناسان هارد ایران ابتدا رم CF را به دقت بررسی می‌کنند تا علت خرابی آن را شناسایی کنند. سپس، با استفاده از روش‌های مناسب، اقدام به بازیابی اطلاعات می‌کنند.

هزینه ریکاوری رم

هزینه ریکاوری رم و مموری کارت به عوامل مختلفی مانند نوع رم یا مموری کارت، میزان آسیب‌دیدگی، حجم اطلاعات و... بستگی دارد. در خانه هارد ایران، هزینه ریکاوری اطلاعات به صورت شفاف و مشخص به مشتریان اعلام می‌شود.

مدت زمان مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات رم و مموری کارت

مدت زمان مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات رم و مموری کارت نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. در برخی موارد، ممکن است بازیابی اطلاعات در چند ساعت انجام شود. اما در موارد پیچیده‌تر، ممکن است بازیابی اطلاعات چند روز یا حتی چند هفته طول بکشد.

تماس با هارد ایران

صرف نظر از نوع و برند رم و تنها در صورت عدم دستکاری، کارشناسان  هارد ایران تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را به شما باز خواهند گرداند.

برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد ایران تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.