ریکاوری هارد اینترنال

هارد ایران در سه دهه اخیر بیش از نیم میلیون حافظه از مشتریانی که اطلاعات مهم خود را از دست داده بودند، ریکاوری اطلاعات نموده، و امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیتا ریکاوری و بروز نمودن تجهیزات بازیابی اطلاعات خود بیش از 95 درصد از موارد بازیابی اطلاعات هارد اینترنال را به صورت کامل و موفقیت آمیز به پایان رسانده و هزاران ترا بایت از اطلاعات از دست رفته مشتریان را به آنها بازگردانده است.

اطلاعات مهم و حیاتی خود را از دست داده اید؟

اگر در هارد اینترنال خود اطلاعات مهمی را ذخیره و هم اکنون آن ها را به هر نحوی از دست داده اید،
به شما توصیه می شود که از دستکاری کردن هارد پرهیز و بازگرداندن اطلاعات خود را به مراکز ریکاوری هارد اینترنال معتبر بسپارید.

تست و بررسی رایگان هارد

 کارشناسان هارد ایران با استفاده از تجهیزات مخصوص تست هاردی که در اختیار دارند، بدون وارد کردن کوچکترین فشاری به هارد و اطلاعات ، هارد شما را به صورت کاملا رایگان عیب یابی کرده و پس از آنالیز شرایط هارد، گزارشی کامل از وضعیت قطعه و نحوه ریکاوری اطلاعات به شما ارائه خواهند داد. 

ریکاوری اطلاعات هارد اینترنال تنها در 4 ساعت

در صورتی که هارد خود را دستکاری نکرده باشید، کارشناسان هارد ایران تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را باز خواهند گرداند.
برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد ایران تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.

بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد اینترنال را میتوان به سه بخش تقسیم کرد:

عوامل متعددی می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شما شده باشد که ما در ادامه مقاله به شرح شرایط مختلفی که می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات مهم شما شده می پردازیم.
سپس نحوه بازیابی و ریکاوری اطلاعات شما را بر اساس برند و مدل هارد بررسی خواهیم کرد.

عمده ترین عواملی که میتواند باعث از بین رفتن اطلاعات شما شده باشد:

این عوامل عبارتند از:

  • در سیستم خود با پیغام فرمت هارد و اطلاعات روبرو شده اید؟
  • اطلاعات مهم و حیاتی خود را به اشتباه و به صورت دستی پاک نموده اید؟
  • کامپیوتر، هارد را شناسایی نمی کند؟ (مشکل دیتکت هارد در سیستم)
  • از داخل هارد صدای غیر معمول به گوش می رسد؟
  • هارد خاموش شده و پلاتر (دیسک درون هارد) نمیچرخد؟
  • هارد کارایی گذشته را ندارد و به شدت کند شده است؟
  • اطلاعات ویروسی شده است؟ و قابلیت اجرایی ندارد؟

در نظر داشته باشید آسیب دیدگی هایی که در بالا به آن ها اشاره شده، مهم ترین عوامل از بین رفتن اطلاعات می باشد، اما موارد بسیار دیگری نیز می تواند باعث از بین رفتن اطلاعات شما شده باشد.
نکته قابل توجه این است که برای کارشناسان هارد ایرانایران نوع آسیب دیدگی هارد شما در پروسه بازیابی اطلاعات هیچ تاثیری نداشته و این مجموعه قادر است اطلاعات شما را با هر نوعی از آسیب دیدگی به شما بازگرداند.

ریکاوری هارد اینترنال وسترن دیجیتال (Western Digital)

هاردهای WD از پر فروش ترین و رایج ترین برند های هارد در میان کاربران می باشند. هارد ایران با آگاهی از این موضوع، تجهیزات مخصوصی را برای ریکاوری از هارد های اینترنال و اکسترنال وسترن دیجیتال تهیه کرده که روند بازیابی اطلاعات از هاردهای Western Digital را سریع تر و کامل تر از قبل انجام دهند. 

بازیابی و ریکاوری اطلاعات هارد اینترنال سیگیت

هاردهای سیگیت را میتوان در دسته بندی هاردهای آسیب پذیر قرار داد.  نکته قابل توجه در مورد این برند، خرابی زود هنگام آن ها می باشد. در بسیاری از موارد هارد های سیگیت پس از مدت زمان کوتاهی از اولین اتصال به سیستم، کارایی خود را ازدست داده و به اشکال مختلف خراب می شوند. عمده این خرابی ها در بخش firmware و در برد هارد اتفاق می افتد. سوختگی برد هارد و سوختن هارد از موارد دیگری است که این مدل از هارد ها با آن روبرو می شوند. از این رو کارشناسان ما تحقیقات کاملی را بر روی این برند از هارد ها انجام داده و بهترین راه بازیابی اطلاعات هارد سیگیت را آموخته اند. بطوریکه در 95 درصد موارد توانایی بازیابی اطلاعات از هارد سیگیت با هر نوعی از آسیب دیدگی را در کارنامه دارند.

ریکاوری هارد اینترنال هیتاچی (HGST)

هارد های Hitachi از دیگر برند های محبوب هارد دیسک است. این هاردها در اکثر مدل ها و ظرفیت هایی که به بازار ارائه کرده، مقاومت بالایی در برابر صدمات احتمالی از خود نشان داده است. اما با توجه به موجودیت هارد و نحوه کارایی آن، از آسیب دیدگی های کلی که هارد ها با آن روبرو می شوند در امان نیستند.
هارد ایران، در صورت عدم دستکاری هارد هیتاچی (با هر ظرفیت و نوع آسیب دیدگی) تا 95 درصد بازیابی اطلاعات برای شما تضمین می نماید.

ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد توشیبا

یکی از قوی ترین برند های هارد، هارد های توشیبا می باشند. این برند که ساخت کشور ژاپن بوده از کیفیت بالایی برخوردار است. به طوری که در صورت استفاده در شرایط عادی و استاندارد از این برند از هارد ها می توانید سالیان درازی، بدون مشکل از کارایی آن لذت ببرید. عمده خرابی های این برند از هارد دیسک، به صدا افتادن آن ( در اکثر موارد بعد از چندین سال استفاده مداوم از هارد) و مشکل بدسکتور در آن ها می باشد. 
هارد ایران به واسطه قدیمی بودن این برند از هارد ها، تجربه زیادی را در پروسه بازیابی اطلاعات هارد و جراحی هارد توشیبا کسب کرده و همانند دیگر خدمات خود در بیش از 90 درصد موارد، اطلاعات از دست رفته هارد توشیبا را به صورت کامل باز می گردانند.

برند هایی که در بالا به آن اشاره شد، از پرطرفدار ترین برندهای مصرفی کاربران است.
برند های دیگری از هارد در کشور وجود دارند که یا به خاطر قدیمی بودن یا واردات محدودتر مشتریان کمتری را در بین مصرف کنندگان دارند.

بازیابی اطلاعات Maxtor - Fujitsu - IBM - Quantum

در بسیاری از موارد این هارد ها مختص به کاربرانی است که از کامپیوترهای قدیمی استفاده می کنند. و البته در دهه اخیر از عمده موارد بازیابی شده توسط خانه هارد ایران به شمار می روند. از این رو تمامی تجهیزات لازم برای ریکاوری و جراحی این مدل از هارد ها در هارد ایران موجود بوده و همانند برند های پر مصرف دیگر از خدمات با کیفیت بالا در این مجموعه محسوب می شود.
هارد ایران به واسطه قدیمی بودن این برند از هارد ها، تجربه زیادی را در پروسه بازیابی اطلاعات هارد و جراحی هارد توشیبا کسب کرده و همانند دیگر خدمات خود در بیش از 90 درصد موارد، اطلاعات از دست رفته هارد توشیبا را به صورت کامل باز می گردانند.

تماس با هارد ایران

صرف نظر از نوع و برند هارد و تنها در صورت عدم دستکاری، کارشناسان هارد ایران تنها در 4 ساعت کلیه اطلاعات درخواستی شما را به شما باز خواهند گرداند.

برای برخورداری از این خدمات تنها کافی است با تیم کارشناسان هارد ایران تماس گرفته، تا شما را به صورت کامل راهنمایی نمایند.